Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik

3.076,00 TL

Detayların değişkenliğe açık, modern geçişleri giyinme sanatına yeni bir tamamlayıcı parça ekliyor. Zamanı geride bırakacak, ihtişamlı tasarımı ile eskimeyecek bir güç oluyor. Yaşam çiçeği bileklik, ortamın ilham kaynağı olmak ve her daim uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2A79824
Barkod 14A2A79824 - Gram : 1,93 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,93 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yaşam Çiçeği Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.