Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük

3.414,00 TL

Damla taşlı altın yüzüğün estetik algılara hitap eden yaprak figürleri zarafetini yansıtıyor. Üzerinde sıralanan beyaz altın, bronz altın ve sarı altın taşlar, altın yüzüğe yoğunluk kazandırıyor. Damla taşlı yüzük, altının parlak rengi ile zenginleştiriliyorken; ihtişamlı tarzı, gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A2O62403
Barkod 14A2O62403 - Gram : 2,30 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,30 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Yaprak Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.