Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe

2.018,00 TL

Lacivert zirkon taşların çevrelediği firuze taşlar gece için en uygun seçime dönüşürken; kahverengi taşlar etkiyi iki katına çıkarıyor. Her türlü gece elbisesine uyumlu duruşu ve ihtişamın vurgulu gücü onda toplanıyor. Vidalı kullanımı tenine tutunuşu ile sana gücün anahtarını ikram etmeye hazırlanıyor.

Stok Kodu 14A9T01400
Barkod 14A9T01400 - Gram : 1,45 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,45 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Vidalı Nazar Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap