Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik

13.468,00 TL

Dört yapraklı yonca, doğada nadiren bulunan bir bitki ve çoğunlukla üç yapraklı hali görülüyor. Genel anlamda şans getirdiği ile bilinsede her bir yaprak farklı anlamları vurguluyor: Yonca bileklikteki birinci yaprak inancı, ikinci yaprak umudu, üçüncü yaprak aşkı, dördüncü yaprak ise şansı ifade ediyor. Altın bileklik, yalın ve saf duyguyu anlatıyorken; nazar boncuk detayı ile özgür ve spor bir tarzı sergiliyor.

Stok Kodu 14A2R85918
Barkod 14A2R85918 - Gram : 10,44 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 10,44 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Üçlü Yonca Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.