Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik

5.140,00 TL

Altın yıldız bilekliğin üçgen figürleri ile çizgilerin güçlü sembolünü hisset. Üçgen figür, kararlılığı, dayanıklılığı, sağlamlığı ve değişmezliği sembolize ediyor. Üçgen bileklik, birbirinden farklı görünen fakat bağlantılı olan noktaları işaret ediyor. Bilimde ve dinde birçok anlamı bulunmakla birlikte "yaratıcı, insan ve evren" üçlüsünü simgeliyor. Altın üçgen bilekliğin zincir tasarımı, sadeliğin eşsiz ışıltısı ile her gününe yakışacak bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A0L18047
Barkod 14A0L18047 - Gram : 3,09 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,09 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Üçgen Detaylı Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap