Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye

16.586,00 TL

Altın topların lüksü kuşattığı, gerçekçi tutkuların ihtişamını gözler önüne seren, ince işlemelerle zenginleştirilmiş tuğra kolye, seni memnun edecek nadide bir takı. Ortasında bulunan Osmanlı Tuğrası, imza niteliğindedir. Osmanlı döneminde her padişahın kendisine ait tuğrası bulunur ve hiçbiri birbirine benzemezdi. Abdülhamid tarafından kullanılan tuğralar, en estetik görünüme sahip olanlardır. Bu tuğra kolyede de Abdülhamid'in tuğrası yer alıyor. Geçmişin ve günümüzün ruhunu takınarak, gücünü parlatmaya hazır ol.

Stok Kodu 14A1E56460
Barkod 14A1E56460 - Gram : 13,27 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 13,27 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tuğra Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap