Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik

6.027,00 TL

Çeyrek bilekliğin birbirleri içerisine geçmiş zincirleri, altın topların halka üzerinde sıralanan tasarımına uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrek bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor.

Stok Kodu 14A1L52847
Barkod 14A1L52847 - Gram : 3,99 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Toplu Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.