Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik

3.590,00 TL

Büyük altın topun iki kenar kısmındaki iç içe geçmiş çengeller, uçlarındaki minik altın toplar ile birleşiyorken, zincir zarafeti ile altın bileklik tamamlanıyor. Farklı tarzların birleşimi ile birden fazla kullanım sağlıyorken, her kombinine ve her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2S67089
Barkod 14A2S67089 - Gram : 3,14 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,14 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Top Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.