Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük

2.246,00 TL

Sarı altının görsel ve yapısal kuvveti, oval tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığın tırnak detayı ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, sarı altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzüğün kenar kanadında sıralanan zarafet dolu taşlar, estetiğin ince ve ışıltılı yanını ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A2O62142
Barkod 14A2O62142 - Gram : 1,72 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,72 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.