Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük

2.094,00 TL

Sarı altının ilham veren kuvveti, tektaşın zarif estetiği ile birleşiyor. Badem tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; tektaş yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, sarı altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzük, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A1K58405
Barkod 14A1K58405 - Gram : 1,98 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap