Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük

1.615,00 TL

Sarı altın tektaş yüzük; ilk bakışta değil, her bakışta gösterişin benzersiz keyfini küçükten büyüğe bütün taşlarında taşıyor. Yüzüğün kenar kanadında bulunan yaprak desenleri, estetik duruşları ile hislerine dokunuyor. Beyaz altının ilham veren kuvveti, tektaşın gösterişli tarzı ile birleşiyor. Çember tırnak detayı teninizin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; tektaş yüzük ışıltısı daima çarpıcı kalıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, beyaz altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor. Tektaş yüzük, her devirde biricikliğinizin biricik nişanesi olmaya devam ediyor.

Stok Kodu 14A1E59118
Barkod 14A1E59118 - Gram : 1,46 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.