Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük

3.003,00 TL

Kalıpların dışında tasarımı, farkını yenilikçi tavrı ile yansıtıyor. Beyaz altının ilham veren kuvveti montür kısmında kendini gösteriyorken, halkayı kaplayan sarı altın; minik taşların zarif estetiği ile birleşiyor. Kare tırnak detayı tenin narin dokusunda yeniden yorumlanıyorken; ışıltın daima çarpıcı kalıyor. Tektaş yüzüğün kenar kanat kısmındaki estetik dokular, çizgilerin ve taşların gücünü ortaya koyuyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, beyaz ve sarı altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 14A1A51157
Barkod 14A1A51157 - Gram : 2,64 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap