Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe

2.711,00 TL

Kalp tırnaklar, pırıltını daima anlamın kalesinde koruyorken; bu muazzam hissin tatlı dokunuşu tüm vücudunu sarıyor. Vidalı tasarım, kalitenin ve sağlamlığın emin ellerinde kendini sana bırakmaya hazırlanıyor.

Stok Kodu 14A1E59844
Barkod 14A1E59844 - Gram : 2,04 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap