Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye

1.544,00 TL

Badem tırnak vurgusu teninin narin dokusunda yeniden güzelleşiyor. Işığın badem tırnak detayı ile çarpıcı kalıyorken, tektaşın gücünü zarifçe yansıtıyor. Modern tasarım, kalite ve sağlamlığın vurgusunu, sarı altın rengi ile keskin bir şekilde gerçekleştiriyor.

Stok Kodu 14A1N41080
Barkod 14A1N41080 - Gram : 1,28 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap