Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik

6.994,00 TL

Tektaş, aşkı, saakati ve sevgiyi temsil eder. Altın tektaş bileklik ile kendinizi özel, tek ve biricik hissetmeye ne dersin? Kendi hikayenin ve özel anlarının için mükemmel bir detay olan Tektaş bileklik sarı altın rengiyle ışıltının en güzel yansımasını teninde hissetmek için zarif bir görünüm sağlıyor.

Stok Kodu 14A23E01945
Barkod 14A23E01945 - Gram : 3,06 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,06 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.