Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük

6.169,00 TL

En modern kesim türlerinden birisi olan baget kesim, zarafetine ışık tutmak için seni bekliyor. Altın baget yüzük, sade ve şık severlerin ilgi odağında olmayı hak ediyor. Altının tutkulu enerjisi ve büyüleyici görünümüyle baget, ışıltısıyla seni kuşatmak için sabırsızlanıyor.

Stok Kodu 14A23E03698
Barkod 14A23E03698 - Gram : 2,10 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,10 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tektaş Baget Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.