Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük

2.234,00 TL

Taşlı altın yüzüğün dalgalı ve estetik algılara hitap eden yönü zarafetin gücünü yansıtıyor. Bir yaprak gibi narin görünümünün yanında altının benzersiz değerini taşıyor. Minik taşların aynı yönde, farklı çizgilerde sıralanmaları ışığa yön veren güçlerini vurguluyor.

Stok Kodu 14A2S64990
Barkod 14A2S64990 - Gram : 1,85 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.