Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik

19.920,00 TL

Bakışların odağı olmak isteyen zarif kadınlar için muhteşem Altın taşlı tasarım bilezik teninizin ışıltısıyla buluşuyor. Minik taş detaylarının parıltısıyla ve altının eşsiz yansımasıyla sıradanlığın dışına çıkmaya hazır mısınız?

Stok Kodu 14A3M96143
Barkod 14A3M96143 - Gram : 8,21 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,21 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Tasarım Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.