Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye

1.552,00 TL

Çemberi çevreleyen ışıltılı taşlar, tırnak vurgusu ile korunuyor. Sadelik ve abartı arasındaki en güvenli bölgede yer alan plaka kolyeye, istediğiniz ismi, baş harfi, tarihi veya istediğiniz doğrultudaki yazıları yazıyoruz.

Stok Kodu 14A1S36116
Barkod 14A1S36116 - Gram : 1,39 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Plaka Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.