Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük

8.614,00 TL

Kaburga görünümü ile taşlı altın yüzüğün parmağındaki varlığını asla gözden kaçıramayacaksın. Ağır ve kendini gösteren duruşu, lüksü yansıtıyor. Dörtlü uzanan kaburga, ışıltılı taşlarla çevrili bir yolda gerçekçi tutkuları gözler önüne seriyor. Taşlı yüzüğün ortasındaki birleşim alanı zarifçe inceliyorken, senin için en iddialı altın yüzük oluyor.

Stok Kodu 14A1A52166
Barkod 14A1A52166 - Gram : 5,86 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,86 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taşlı Fantezi Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap