Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük

7.546,00 TL

Sarı altının siyah renk ile birleşimi, asaletin ihtişamlı yönünü vurguluyor. Birbirine geçirilen üç sıra görünümlü tasarımı farklı ve modern bir stili yakalıyorken, ışıltılı taşlar tarafından kuşatılıyor. Taşlı altın yüzük, özel günlerinde ve her ortama uyum sağlayacak tavrı ile seni kuşatmak için bekliyor.

Stok Kodu 14A1R59791
Barkod 14A1R59791 - Gram : 6,13 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 6,13 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.