Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük

3.548,00 TL

Altın yüzüğün saati andıran görünümü, çizgilerin detayları ile zenginleştiriliyor. Ortasında ve kenar kısımlarında bulunan ışıltılı taşlar sade görünüm ve abartının tam sınırında yer alıyor. Aşırı abartı sevmeyen, farklı ve sade tarzı benimseyenler için harika bir tasarım yüzük oluyor.

Stok Kodu 14A2S67129
Barkod 14A2S67129 - Gram : 2,82 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,82 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.