Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik

5.409,00 TL

Minik kare figürlerin içerisine sıralanan ışıltılı taşların düzenli dansı ile ışığı yakalıyorsun. Sarı altın renginin parlaklığı, zarafeti ve şıklığı estetik tasarımla birleştiriyorken tasarım set altın bileklik, zarafeti her anında tatman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A0T00927
Barkod 14A0T00927 - Gram : 3,65 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,65 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Set Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.