Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik

84.111,00 TL

Burgu model, altının vazgeçilmez ve trendinden düşürmediği bir tasarımdır. Zarafetin en dikkat çekici tarafını sergileyen ve ışıltıya yön veren altının ahenginde kaybolan, burgu halkaların birbirine tutkuyla kilitlendiği tasarım Hallow bileklik ihtişamlı kadınların tercihi oluyor.

Stok Kodu 14A3S01214
Barkod 14A3S01214 - Gram : 31,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 31,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Hallow Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.