Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik

24.745,00 TL

Burgu tasarım, zarafetin en dikkat çekici tarafını sergilerken ışıltıya yön veren altının ahenginde kaybolmaya ne dersin? hem günlük hem özel alanlarınıza bambaşka bir enerji katan Tasarım burgu bilezik seni büyüleyici tasarımıyla bekliyor.

Stok Kodu 14A3N94722
Barkod 14A3N94722 - Gram : 9,74 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 9,74 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Burgu Bilezik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.