Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik

20.600,00 TL

Sade tarzıyla seni kendisine çekecek altın tasarım bileklik, zarif ve ışıltılı duruşuyla bileğinde parıldamak için seni bekliyor. Kıyafet kombinlerine ve bütün takılarına uyum sağlayabilen, işini kolaylaştıracak olan altın bileklik stilini tamamlamaya hazır.

Stok Kodu 14A3S01157
Barkod 14A3S01157 - Gram : 8,90 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 8,90 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.