Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe

5.509,00 TL

Çark stilin arasında gizemli detaylar yer alıyorken parlak taşların düzenli dizilimi ışığa yön veriyor. Asilliğin sade pırıltılar ile birleşimi modern tarza bürünüyor ve kapalı kilit detayı yeterince açılarak sana kolay bir kullanım olanağı sağlıyor.

Stok Kodu 14A1E58889
Barkod 14A1E58889 - Gram : 3,96 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 3,96 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Tamtur Halka Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap