Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük

2.561,00 TL

Bir kraliçenin tacını andıran estetik görünümü ile tam olarak sana layık bir güzelliğe dönüşüyor. Ona her baktığında müthiş bir masaldan fırlamış olduğunu hissedeceksin. Oval taşların yanında büyüklü küçüklü şekilde harika bir işçilik ile sıralanıyorlar. Sarı altının gücü ile evinin biricik kraliçesi olmak için hazırlan.

Stok Kodu 14A1S35215
Barkod 14A1S35215 - Gram : 1,80 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,80 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Taç Model Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap