Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye

2.751,00 TL

Sonsuzluk işareti kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ölümsüz olduğuna dayanıyor. Kolyenin üzerinde bulunan ışıltılı taşlar ve ritimlerin uzandığı kalp, ruhunu yansıtıyor. Sadeliğin eşsiz ihtişamını bilenler için anlamlı ve muhteşem bir tercihe dönüşüyor.

Stok Kodu 14A1E59510
Barkod 14A1E59510 - Gram : 2,17 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap