Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik

7.357,00 TL

Sonsuzluk işareti kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ebedi olduğuna dayanıyor. Sonsuz bileklik ile sadeliğin ışıltılı görünümünü ve en anlamlı anların muazzam hissini onunla yakalamaya ne dersin?

Stok Kodu 14A23E02899
Barkod 14A23E02899 - Gram : 2,40 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,40 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sonsuzluk Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.