Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye

977,00 TL

Kırmızı gülün hikâyesi ve büyüleyici anlamları, mitolojiye kadar dayanıyor. En bilinen anlamı ile aşkın ve sadakâtin simgesi olarak günümüzde sıkça kullanılıyor. Sonsuzluk işareti ise kum saatinin yan yatırılmış şeklini ifade ediyor. Bu inanış, yan yatmış kum saatinin akmayı durdurması ile birlikte zamanın da durduğunu, böylece "o anın" sonsuz ve ölümsüz olduğuna dayanıyor. Aşkın, sadakâtin ve sonsuzluğun birleştirildiği bu kolye, sadeliğin eşsiz ihtişamını bilenler için muhteşem bir tercihe dönüşüyor.

Stok Kodu 14A1M38839
Barkod 14A1M38839 - Gram : 0,77 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,77 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sonsuz Gül Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.