Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye

1.740,00 TL

Sol anahtar, müzikte ince sesleri göstermeye yarayan bir figürdür. İnsan sesine yaklaşık olan frekanslarda kullanılıyor. Onun sesini daima kalbinde taşıdığını, sesindeki tınının kalbinin anahtarı olduğunu, en sevdiğin şarkının onun sesi olduğunu söylemek istersen, sol anahtarı kolye seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1N40868
Barkod 14A1N40868 - Gram : 1,46 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Sol Anahtar Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.