Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe

3.359,00 TL

Sadeliğin ön planda olduğu su gibi duru ve saf ruhunda hissetmeye ne dersin? Minimal rengini okyanus mavisinden alan, asil görünümlü minik yoncanın kondurulması tenine ışıltılı bir hava katacak. Van Cleef altın küpe ile sadelikten vazgeçmeyen kadınların tercihi olmaya aday!

Stok Kodu 14A23E02531
Barkod 14A23E02531 - Gram : 1,66 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,66 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Siyah Yonca Vidalı Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.