Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük

1.260,00 TL

Alper Tuncoku kalitesi ile sadeliğin damla taşlı yüzük yorumu renklerin yolculuğuna dahil oluyor. Berrak, ferah ve saf tavrı onu zarafetin eşsiz lüksüne bırakıyor. Siyah rengindeki ağır ve vurgucu tarzı, teninde göz alıcı bir hikâyeye bürünüyor. Şekli ile hislerine dokunan bu güzelliğe, merhaba de.

Stok Kodu 14A1A52480
Barkod 14A1A52480 - Gram : 0,95 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Siyah Taşlı Minimal Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap