Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik

5.049,00 TL

Bir çiçeğin zarifliğe uzanan tasarımı, bileğinde estetik bir sanata dönüşüyor. Altın baget bilekliğin sarı altın rengi ile zenginleştirilmiş stili, ışıltılı baget taşlar ile asalet kazanıyor. İsteğine bağlı olarak hem set şeklinde, hem de ayrı alabileceğin set baget bileklik, her gününden memnun kalman için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N02464
Barkod 14A2N02464 - Gram : 4,65 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Set Baget Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.