Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik

17.176,00 TL

Şans, güç ve mutluluk seninle olsun. Altın Şans Bileklik, kalp ve yıldızın derin anlamlarını taşıyan altın bileklik tüm zarafetiyle ve ışıltısıyla seni bekliyor. Tutkuyla birbiri içine geçmiş altın halkaları bileğini kuşatmak için eşsiz bir seçenek sunuyor.

Stok Kodu 14A23E02833
Barkod 14A23E02833 - Gram : 5,39 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 5,39 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Şans Kalp YIldız Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.