Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik

17.842,00 TL

Pullu halat bileklik ihtişamlı ve hareketli tarzı ile bileklerini sarmalıyor. İki sıra tasarım, pulların ışığına yoğunluk katıyorken, halatların dansı sana enerji veriyor. Her gününde seni mutlu edecek altın pullu halat bileklik, tamamlayıcı bir parça oluyor.

Stok Kodu 14A1H47984
Barkod 14A1H47984 - Gram : 12,99 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 12,99 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Pullu Halat Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap