Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye

3.909,00 TL

Plaka kolye, sadelik ve abartı arasındaki en güvenli bölgede kendi anlamını şekillendirmeni sağlıyor. Plakayı çevreleyen oval alan, ışıltılı taşları incelikleri ile zenginleştiriliyor. Şıklık ve zarafet kulvarını, altın görünümü ile parlatmaya hazırlan. Not: Plaka içerisine istediğin doğrultuda herhangi bir figürü, ismi veya baş harfi bizimle iletişime geçerek çizdirebilirsin.

Stok Kodu 14A1O34356
Barkod 14A1O34356 - Gram : 3,47 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Plaka Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap