Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe

3.226,00 TL

Pembe taşlı çiçeğin enerji dolu görünümü minik kalplerin rengarenk ruhunu yansıtıyor. Hayatının en değerli minik insanlarına renkli ve sevgi dolu bir armağan ile taçlandırmak senin elinde! Pempe taşlı çocuk küpe, neşeli tasarımıyla seni bekliyor.

Stok Kodu 14A3Y97896
Barkod 14A3Y97896 - Gram : 1,13 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 1,13 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Pembe Taşlı Çocuk Küpe kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.