Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye

9.778,00 TL

Pembe, canlandırıcı, enerji dolu bir renk olmasının yanında; sağlığın, genç kalmanın ve dinçliğin rengidir. Bu tatlı güzellik, kıyafetlerini en iyi tamamlayacak parçalardan birisi. Onun ışıltısı ile kalbini aydınlatmaya hazırlan! Altıgen asma kilit, üretilen ilk kilit türlerinden birisidir. Genellikle asya ülkelerinde sevgililer veya eşler kendilerine özel bir asma kilit ve bir anahtar alıyorlar. Birlikte kilitledikten sonra anahtarı okyanusa atıyorlar. Böylece anahtar asla bulunamayacağı ve kilit açılamayacağı için aşklarının sonsuza dek süreceğine inanıyorlar. Bu inanışa göre asma kilit, sonsuz ve asla bozulamayacak bir aşkı temsil ediyor. Bunun yanı sıra burgu detayı çember ve kilidin içerisinde kendisini gösteriyor. Ortadaki ışıltılı taş, tatlı bir lüksün davetiyesini sana sunuyor.

Stok Kodu 14A1M39589
Barkod 14A1M39589 - Gram : 8,30 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap