Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye

3.321,00 TL

Kalp figürü, pembe severler için yeniden yorumlanıyor. Kalp, iki kişinin kalplerinin birleştiğini ve ayrılmaz oluşlarını anlatıyor. Yalnızca aşkı ifade etmek için kullanılmıyor. Kalp sembolü, sevgi duymak, destek olmak, birlik olmak, kardeşlik ve sözlere ihtiyaç duymadan sevgiyi ifade etme biçimi olarak da sıkça kullanılıyor. Pembe ise canlandırıcı, enerji dolu bir renk olmasının yanında; sağlığın, genç kalmanın ve dinçliğin rengidir. Bu tatlı güzellik, kıyafetlerini en iyi tamamlayacak parçalardan birisi. Onun ışıltısı ile kalbini aydınlatmaya hazırlan!

Stok Kodu 14A1N41123
Barkod 14A1N41123 - Gram : 2,95 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Pembe Mineli Kalp Kolye  kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap