Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye

1.154,00 TL

Papatya, saf ve temiz sevgiyi ifade ediyor. Kendine has üslubu, sade ve gösterişten uzak tarzı onu saf bir ilham kaynağına dönüştürüyor. Güzelliğin gücünü papatyanın yaz etkisinden ve kırların esintisinden alan bu parça, ihtiyacın olan son dokunuş.

Stok Kodu 14A0K24027
Barkod 14A0K24027 - Gram : 0,90 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 0,90 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.