Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye

3.882,00 TL

Doğanın sadeliğe dökülmüş berrak görünümü, papatya ile modern bir dokunuş kazanıyor. Papatya, saf ve masum sevgiyi ifade ediyor. Sarı altın etkisi zamanın ruhunu, zengin dokusu ile birleştiriyorken; ışıltılı taşların yaprakların bir kısmını donatması estetik görünüme radikal bir tavır ekliyor.

Stok Kodu 14A1L54398
Barkod 14A1L54398 - Gram : 3,44 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Papatya Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap