Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük

6.640,00 TL

Panter; güç, zorluk ve korkusuzluğu ifade ediyor. Kahraman, vakur duruşlu ve asil kadınların bizzat kendilerini anlatan eşsiz bir tavır sergiliyorken; renkli gözleri ile seni muazzam bir gizemin içine çekiyor. Ağız kısmındaki halka ile ihtişamını tamamlıyor. Panter yüzük, özgür ve güçlü kadınların modern estetik ile birleşmiş kararlı duruşlarını ifade etme biçimleri oluyor. Minik taşların özenle yerleştirildiği montürlü alanlar ışığını en iyi çekilde parlatmak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A1A51731
Barkod 14A1A51731 - Gram : 4,95 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 4,95 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Panter Yüzük kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap