Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye

2.303,00 TL

Korunaklı minik sentetik taşlar, ışıltılarını göstermek için sıraya giriyorlar. Baget kolye de estetik ve simetrik dokunuşlar ile ışığın gücünü keşfediyorken; şıklık kulvarında yerini alıyorsun. Baget montürün dört kenarına paralel uzanan dikdörtgen bagetler, geometrik şeklin kendine has üslubunu ortaya koyuyor. Sarı altın renginin zarafet dolu konforunu hissediyor ve güzelliğin kaynağını artık keşfediyorsun. Orta kısımdaki büyük baget taşların profesyonel görünümü, zengin dokuyu yakalıyor.

Stok Kodu 14A1E59880
Barkod 14A1E59880 - Gram : 1,82 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap