Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye

2.573,00 TL

Dikdörtgen bagetler, minik taşlar ile ışıltı güçlerini vurguluyorlar. Oval figürün alt çevresini sarmalayan baget güzelliği, radikal duruşu ile yeni bir yorum kazanıyor. Bu yorumla ise baget kolye, abartı ve sıradanlığın ortasındeki en güvenli bölgede yer alıyor. Zarafetin baget etkisi, net tavrı ile seni şaşırtacak.

Stok Kodu 14A1T51396
Barkod 14A1T51396 - Gram : 2,28 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Oval Baget Kolye kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap