Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik

8.768,00 TL

Güçlü bir tılsım olarak kabul edilen, mavi rengin dinginleyici ve koruyucu etkisi olan nazar boncuğu altının gücüyle birleşerek ve üzerindeki estetik taşlarla nazar altın bileklik seni hem kötü enerjilerden korumak için hem de sade görünümüyle zarafetinize şıklık katmak için tasarlandı.

Stok Kodu 14A23E03475
Barkod 14A23E03475 - Gram : 2,75 gram
Renk Sarı
Ayar 14 Ayar
Ürün Açıklaması
Bu ürün 2,75 gramdır.

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Tasarım Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.