Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik

9.442,00 TL

İki sıra hasır bilekliğin zarif etkisi simit figürü ile buluşuyor. Simit figür, altın bilekliğe odak kazandırıyorken, eğlenceli stili ile kocaman gülümsüyor. Simidin üzerindeki nazar boncuk çizimleri altın rengini mavi ve beyaz ile buluşturuyor. Nazar boncuğu, sözcük olarak "kutlu nesne" anlamındadır. İyi de kötü de gözle görüldükten sonra meydana gelir. İlk izlenim gözler ile gerçekleştiği için nazar boncuğu göz şeklindedir. Eski inanışlara göre nazar boncuğu göze göz anlamında, kötü enerjiyi emici unsurundadır. Bu güzellik, küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyor.

Stok Kodu 14A1M41234
Barkod 14A1M41234 - Gram : 7,55 gram
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Hasır Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.

Yorumlar
Yorum Yap