Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik

8.930,00 TL

Çeyrek bilekliğin, birbirleri içerisine geçmiş zincirleri, şık tasarımın bütünlüğüne uzanıyor. Son dönemlerin çok sevilen modellerinden biri olan çeyrekli bileklik, zengin dokusu ve parlak görünümü ile gerçekçi tutkuları yansıtıyor. Nazar boncuk detayı ile küçük simgelerin büyük güçlerini ortaya koyuyorken, çeyrekli bileklik her gününe uyum sağlamak için seni bekliyor.

Stok Kodu 14A2N01650
Barkod 14A2N01650 - Gram : 6,41 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.