Çağrı Merkezi: 444 0 626

14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik

13.719,00 TL

Üç sıra hasır çeyrekli bileklik altın topların sıralı dizilimi, çeyrek altın ile birleşiyor. Çeyrek bilekliğe farklı bir tarz kazandıran altın topların göz kırpan parlaklığı, modern tasarımı zengin bir dokuya dönüştürüyorken nazar boncuğu detayı ile enerji kazanıyor.

Stok Kodu 14A2Y74163
Barkod 14A2Y74163 - Gram : 10,63 gram
Renk Sarı
Ürün Açıklaması

Günlük kombinlerinize uyum sağlayacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile dikkatleri üzerinize çekin. Her an sizi tamamlayacak 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik sizin için vazgeçilmez bir parça olacaktır. Şıklığınızı taçlandırdığımız özgün tasarımlarımız ile kendinizi şımartın.

Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve tüm özel anlarınızda değer verdiğiniz kişiyi de özel kılacak olan 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik vazgeçilmez bir hediye olacaktır.  Her anında şımarmayı hak eden kadınlarımız için eşsiz 14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik ile unutulmayacak bir hatıra bırakın.

14 Ayar Sarı Altın Nazar Çeyrek Bileklik kaliteli işçiliği ile güvenle alışveriş yapabileceğiniz Özboyacı Altın Online Alışveriş Mağazası ile tarzınızı yansıtacağınız ürünlere ulaşmanız artık çok kolay.